В Ліцеї міста Рубіжного відбулися методичні заходи педагогічних працівників

Дата: 29.12.2024 16:00
Кількість переглядів: 31

Фото без опису

Якість освітнього процесу школи, його результати певною мірою залежать від учителя, його теоретичної підготовки, педагогічної та методичної майстерності.

З цією метою з 23 по 27 грудня 2024 року в Ліцеї міста Рубіжного відбулися методичні заходи (засідання ШМО, круглі столи, майстер-класи з обміну досвідом роботи) педагогічних працівників всіх освітніх галузей. Під час цих заходів було розглянуто зміни у нормативно-правових документах, що регулюють професійну діяльність педагога, особливості сертифікації педагогічних працівників, а також опрацьовано основні положення Професійного стандарту вчителя. Крім того, було підбито підсумки І-ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад, мовних та літературних конкурсів імені Тараса Шевченка та Петра Яцика.

Педагоги мовно-літературної галузі поділилися досвідом роботи з тем самоосвіти, розглянули питання: «Особливості оцінювання результатів навчання здобувачів освіти 5-9 класів відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти» та «Інноваційні методи та форми навчання на уроках української мови і літератури. Розвиток професійної компетентності вчителя».

Учителі іншомовної галузі зосередили увагу на моделях оцінювання навчальних досягнень учнів 5-7 класів НУШ, детально розглянули схему заповнення електронного журналу та спланували заходи до Тижня іноземних мов для учнів 5-11-х класів ліцею.

Педагогічні працівники історичної галузі ознайомилися з проєктом з медіаграмотності від IMPEX «Вивчай і розрізняй» та онлайн-презентацією універсального уроку «Медіаграмотність під час війни: як вистояти в інформаційному потоці». Обговорювалися питання щодо збереження балансу під час війни та ставлення українців до мови й пропаганди.

Учителі технологічної та мистецької галузей детально розглянули компетентності, які сприяють організації безпечного освітнього середовища, обмінялися досвідом із планування власного професійного розвитку відповідно до визначених цілей та професійних потреб.

Педагогічні працівники природничої галузі провели круглий стіл на тему: «Шляхи вдосконалення роботи учителів щодо впровадження наскрізних змістових ліній у викладанні предметів природничого циклу: «Екологічна безпека та сталий розвиток». Учасники круглого столу поділилися досвідом впровадження елементів екологічної освіти та створення позитивної навчальної атмосфери на уроках біології, хімії та географії.



« повернутися

Код для вставки на сайт