Педагогічні працівники Рубіжанської міської дитячої школи мистецтв готові до викликів сучасної освіти
Педагогічні працівники Рубіжанської міської дитячої школи мистецтв готові до викликів сучасної освіти
Дистанційна робота ставить перед педагогічними працівники Рубіжанської міської дитячої школи мистецтв завдання використання інноваційних технологій, новітніх методик та сучасних підходів в освітньому процесі.
Саме вирішенню цих питань була присвячена методична робота з самоосвіти та навчання у квітні.
Під час конференції «Єдина атестаційна система – атестація 2.0. Державна політика у сфері підвищення якості атестаційного процесу», організатор ІППО – платформа інститутів післядипломної педагогічної учасники отримали знання щодо використання цифрових інструментів, здатності ефективного використання електронних платформ та додатків для організації навчального процесу.
Всеукраїнський онлайн-вебінар «Сучасні підходи до навчання мистецтва: інтеграція, мотивація, творчість» дав змогу дізналися як ефективно використовувати інтерактивні технології для підвищення залученості учнів і учениць. Корисним було й ознайомлення із сучасними цифровими інструментами, що роблять навчальний процес динамічнішим і цікавішим, а практичні кейси та корисні поради для впровадження інтерактивних методів у свою педагогічну діяльність стануть у нагоді в практичній діяльності викладачів школи.
Про сучасну композиторку Ірину Алексійчук – нашу землячку, яка народилася у місті Свердловську, нині Довжанську Луганської області розповіла кандидатка мистецтвознавства, в. о. доцента кафедри теорії музики Київської муніципальної академії музики ім. Р. М. Глієра Людмили Скрипник на обласному вебінарі «Хоровий всесвіт Ірини Алексійчук», організатором якого став обласний центр навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва.
У квітні обласний центр навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва також провів для викладачів мистецьких шкіл обласний відкритий урок «Квітучі сади», спрямований на здатність ефективно і творчо використовувати професійно-особистісний потенціал.
Особливості вступної кампанії 2025 року обговорювалися під час ХХІІ Методологічного семінару з позашкільної освіти та відкритій онлайн-лекції «Вступна кампанія 2025: кафедра позашкільної освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова».
Кожний захід, якій відвідали викладачі Рубіжанської дитячої школи мистецтв став невід’ємною частиною розвитку педагогічних працівників.